POPAI CE a Sdružení dodavatelů pro signmaking připravuje další vzdělávací seminář
POPAI CE pořádá další ze série diskusních setkání, jejichž obsah je zaměřen na aktuální témata v oblasti výroby POP nástrojů a světelné reklamy. Se Sdružením dodavatelů tak proběhne již třetí vzdělávací akce a to dne 28. dubna od 12,00 hodin v prostorách přednáškové místnosti Ipsos Tambor na Praze 1. Předmětem vzdělávání a diskuse k němu bude téma: „Nové aspekty ve výrobě světelné reklamy a POP prostředků“.  Seminář obsahuje dně nosné přednášky: „současné POP prostředky: prodává design nebo cena?„ a  „nástroje světelné reklamy“, v rámci které nám přednášející přiblíží problematiku použití různých typů prosvětlení a jejich výhody či nevýhody, pro a proti při jejich využití, více přiblíží LED technologie, neony, zářivkové trubice, ukáží jak si spočítat náklady na výrobu, nebo životnost vs. návratnost vs. doba použití těchto technologií.
K dalším zajímavým tématům bude Black & white plexi – otázky spojené s jeho použitím, různost jeho kvality při stejném obchodním názvu. Na závěr nám zástupce společnosti MORIS design představí nové standardy v oblasti světelných reklam.
Seminář bude postaven na kratších prezentacích a diskusi zúčastněných hostů. Setkání povedou: Pavel Michalíček, ředitel společnosti MORIS design;  Petr Bibr, obchodní ředitel společnosti Dencop Lighting a
ing. Radovan Burhan, technik a konzultant společnosti Dencop Lighting.
Více informací na www.popai.cz