KONTAKTY

Kontakt na Sdružení

Sdružení dodavatelů pro signmaking ČR
Zdeněk Sobota, tajemník Sdružení
Hollarovo nám. 11
130 00 Praha 3
Tel.: 267 315 585-8
Fax: 267 315 589
e-mail: kontakt@signmaking.association.cz

Žádost o členství ve Sdružení naleznete zde.

FIRMA

JMÉNO

ULICE

MÍSTO

GSM

TELEFON

e-mail

 ANTALIS s.r.o.

 Libor Růžička

 Bucharova 1423/6

 158 00  Praha 5

 725 448 548

 233 113 213

libor.ruzicka@antalis.cz

 AXOM KLADNO s.r.o.

 Dr.Radim Ptáčník

 Gen.Klapálka 1614

 272 00  Kladno

 602 703 001

 312 248 842

ptacnik@axom.cz

 BITCON spol. s r.o.

 Ing.Iveta Německá

 Suchý vršek 2122/33

 158 00  Praha 5

 777 908 089

 251 095 410

iveta.nemecka@bitcon.cz

 CANON CZ s.r.o.

 Peter Varga

 Jankovcova 1595/14B

 170 00 Praha 7

 603 299 806

 244 010 402

peter.varga@canon.cz

 COMIMPEX PRINT s.r.o.

 Ing.Leoš Durajka

 Haškova 153/17

 638 00  Brno

 602 518 143

 541 213 159

Leos.Durajka@c-print.cz

DENCOP LIGHTING spol.s r.o.

 Milan Gregůrek

 Tečovská 1122

 763 02  Zlín - Malenovice  

 737 259 808

 577 105 187

milan.gregurek@dencop.cz

FERONA THYSSEN PLASTICS

 Petr Huml

 Průmyslová 436

 267 01  Králův Dvůr

 602 542 928

 538 702 050

petr.huml@feronathyssen.cz

 HAWE SYSTEMS s.r.o.

 Ing.Milan Havránek

 Železniční 4A

 772 11  Olomouc

 602 705 194

 588 499 101

havranek@hawe.cz

 HSW SIGNALL s.r.o.

 Jan William Drnek

VGP Park Horní Počernice   Hala D1
F.V: Veselého 2635/15

 193 00 Praha 9

 602 338 701

 212 220 700

jwd@jwd.cz

 IMPROMAT CZ spol.s r.o.

 Petr Trafina

 U Hellady 697/4

 140 00 Praha 4

 604 297 476

 271 123 154

petr.trafina@impromat.cz

 JANSEN DISPLAY s.r.o.

 Jiří Hubka

 Jindřišská 5

 110 00 Praha 1

 777 707 484

 224 817 477

jiri.hubka@jansen-display.cz

 SIMONA - PLASTICS CZ s.r.o.

 Josef Melichar

 Zděbradská 70

 251 01 Říčany - Jažlovice

 724 092 235

 323 637 837

josef.melichar@simona-cz.com

 SPANDEX SYNDICUT s.r.o.

 Boris Podlucký

 Zátišie 10/A

 831 03 Bratislava

 +421 905 362 715

 +421 233 335 522

boris.podlucky@spandex.com

 VINK - PLASTY s.r.o.

 Tomáš Javůrek

VGP Park Horní Počernice Hala D1
F.V: Veselého 2635/15

 193 00 Praha 9

 602 183 939

 222 264 051

tomas.javurek@vink.cz

 ZENIT s.r.o.

 Ing.Marek Pop

 Tiskařská 8a/620

 100 00  Praha 10 -  Malešice 

 602 365 144

 234 707 050

pop@zenit.cz